ПОРТФОЛІО ВИКЛАДАЧА

 

Педагогічне та життєве кредо: «Кожна людина сама будує власну долю, створює собі настрій»

Загальні відомості:

Тайлакова Олена Володимирівна

Освіта: Повна вища. Магістр з менеджменту, Херсонський державний аграрний університет, 2004 рік.

Спеціальність за дипломом: «Менеджмент організацій».

Місце роботи: Відокремлений структурний підрозділ «Новокаховський коледж Таврійського державного агротехнологічного    університету».

Посада: викладач економічних дисциплін.

Загальний стаж педагогічної діяльності: 17 років.

Стаж роботи на займаній посаді: 17 років.

Категорія: "спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії", викладач-методист.

Нагороди: 

  1. Грамота керівнику студентської науково-дослідницької роботи, яка отримала диплом ПЕРШОГО СТУПЕНЯ у X студентській науково-практичній конференції, 2017 рік.
  2. Активний учасник конкурсу ПЕДАГОГІЧНІ ІННОВАЦІЇ” за напрямом “Методичні матеріали”, ЗАНЕСЕНА ДО КНИГИ ПОШАНИ  ДУ “НМЦ “АГРООСВІТА” у 2016 році.
  3. Диплом за ІІ місце у конкурсі «Педагогічні інновації» у номінації «Освітній веб-сайт викладача»  виданий НМЦ інформаційно-аналітичного забезпечення діяльності ВНЗ «Агроосвіта»  Т. Д. Іщенко 06.04.2016 року.
  4. Диплом за І місце в конкурсі на краще навчально-методичне забезпечення дисципліни, виданий директором коледжу, кандидатом технічних наук, доцентом Івановим Г. І. 01.07.2015 року.
  5. Грамота за активну участь в організації та проведенні Тижня екологічного споживача 2015.
  6. Диплом «Викладач-новатор», виданий у рамках заключного етапу конкурсу     «Викладач року-2014»         директором        Департаменту   науково-освітнього забезпечення АПВ та розвитку сільських територій Мінагрополітики України   С. В. Кадигроб 27.11.2014 року.
  7. Грамота за плідну науково-педагогічну діяльність, вагомий особистий внесок у справу підготовки кваліфікованих фахівців, видана департаментом освіти і науки, молоді і спорту Херсонської облдержадміністрації наказ №186-к, від 25.09.2014 року.
  8. Грамота за І місце у регіональному етапі конкурсу «Викладач року-2014» видана головою конкурсної комісії, директором ВСП «Мелітопольський коледж» ТДАТУ М. Д. Побігун 19.09.2014 року.
  9. Грамота за ІІ місце у Регіональному турі конкурсу «Викладач академічної групи-2013» 24.05.2013. року.
  10. Грамота за І місце у конкурсі «Куратор 2013 року» видана директором коледжу, кандидатом технічних наук, доцентом Івановим Г. І. 04.04.2013 року.

ПЕДАГОГІЧНЕ ЕСЕ

 

Аналізуючи життєвий шлях розумію, що не я обрала професію, а професія обрала мене.

Згадуючи дитинство, пам’ятаю посаджених у рядок ляльок, яким я веду урок. Згадуючи юність, пам’ятаю у рядок посаджених одногрупників, яким пояснюю, незрозумілі економічні показники. А не вспівши засумувати за студентським життям, згадую, як  дитяча фантазія перетворилась у реальність. Я стала працювати викладачем у рідному коледжі.

Зараз розумію, що вибір, зроблений 12 років назад на 100 відсотків правильний. Мені до сих пір, як і раніше, подобається пояснювати, демонструвати, доносити до підлітків нове і бачити в їхніх очах цікавість; чути, що вони використали набуті знання та вміння у своєму побуті або професійній діяльності.

Намагаюсь у наш непростий час хоч на мить зупинятись і помічати прекрасне, бачити позитивні моменти у всьому. Не втомлююсь повторювати студентам, що радіти життю – одне з правильних та важливих рішень, яке доцільно приймати по декілька разів кожного дня.

На заняттях намагаюсь організувати роботу так, щоб підліткам було  цікаво, щоб у них виник інтерес і бажання  навчатись. Прагну, щоб вони пишались результатами своєї роботи, ставали більш впевненими у собі, вірили в краще майбутнє, мали власний погляд, власну думку і вміли її правильно висловити.

Головним секретом успішної співпраці вважаю дотримання принципу трьох «В»:

-взаємоповага,

-взаємодовіра,

-взаємодопомога.

Завжди пам’ятаю, що до людей треба відноситись так, як я хочу, щоб вони відносились до мене.

Впевнена в тому, що кожна людина сама створює собі настрій, будує власну долю.